poniedziałek, 6 maja 2019

Nowe filmy – kwiecień 2019


Maj już rozpoczęty, zatem pora na informacje dotyczące nowości filmowych na kanale YouTube Lukaszwo – Transport Movies we wcześniejszym miesiącu.

W kwietniu 2019 opublikowałem łącznie trzy filmy. Zaczynam od materiału już znanego czytelnikom Bloga Transportowego. Przedstawia on historyczny wagon tramwajowy typu K. Krótki przejazd przez ul. Starowiślną w dniu jego krakowskiej premiery. Film ten początkowo był dostępny tylko w blogu. Obecnie może go oglądać każdy użytkownik YouTube. 1 kwietnia 2019.
Drugie nagranie powstało na stacji Oświęcim w dniu 2 lutego 2019. Zobaczycie na nim pociągi towarowe prowadzone lokomotywami ET41 i Škoda. Pojawi się też EN57 z Krakowa. To część większego materiału, który już niedługo zamieszczę w Blogu Transportowym. Dotyczył będzie on ruchu kolejowego i prowadzonej przebudowy dworca.
Ostatni z filmów to relacja z Targów SilesiaKOMUNIKACJA 2019. Kilka ujęć wykonanych w różnych częściach hali wystawienniczej. 
Pozostając w temacie sosnowieckich targów SilesiaKOMUNIKACJA 2019, zapraszam do przejrzenia większego materiału na ich temat. Tu link do relacji z tej imprezy.


Informacje o najnowszych wpisach

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza