Blog Transportowy


Blog Transportowy istnieje od 2009 roku. Dokładnie od dnia 11 listopada. Wówczas opublikowałem pierwszy wpis. Obecnie jest ich już ponad 700. Zacząłem na platformie Blox.pl, a od listopada 2017 korzystam z Bloggera.

Większość zamieszczanych materiałów jest mojego autorstwa. Prezentuję także informacje prasowe publikowane lub przesyłane bezpośrednio do mnie przez producentów taboru oraz inne podmioty. Istnieje możliwość zamieszczenia wpisów sponsorowanych, banerów reklamowych itp. Szczegóły pod adresem e-mailowym: blogtransportowy [antyspam] Interia.pl, gdzie „antyspam” to znak @.


Kim jest autor Bloga Transportowego?

Nazywam się Łukasz Wojciechowicz. Transport, a szczególnie środki transportu to moja pasja, która towarzyszy mi już od wczesnych lat życia. Początkowo jako zabawa, później odpowiednia ścieżka edukacyjna, a finalnie działalność zawodowa. Od lat robię zdjęcia, nagrywam filmy i piszę o transporcie. 

W prowadzeniu Bloga Transportowego pomaga mi żona, Małgorzata. Co jakiś czas ona także fotografuje lub filmuje. Przede wszystkim jednak wykazuje się wielką cierpliwością i wyrozumiałością, gdy np. zwiedzanie danego miasta (czy to w Polsce, czy zagranicą) zaczynamy od obowiązkowej wizyty na dworcu kolejowym.


Blog Transportowy na Facebooku

Blog Transportowy na YouTube, kanał Lukaszwo - Transport Movies

Blog Transportowy na Twitterze

Blog Transportowy na Google +

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz