niedziela, 7 lipca 2019

Nowe filmy – czerwiec 2019


W czerwcu 2019 na kanale YouTube Lukaszwo –Transport Movies opublikowałem dwa nowe filmy. Pierwszy to tematyka kolejowa. Ruch pociągów na czeskim dworcu Ostrava-Svinov. Trafiłem tam w dzień roboczy, 19 czerwca 2018.

Na nagraniu zobaczycie kilka pociągów pasażerskich (np. Pendolino) i na koniec jeden towarowy - polski akcent, czyli Siemens Vectron MS z PKP Cargo. Oznaczona jako EU46-513 maszyna to rocznik 2016. Szczegółowo opiszę przejeżdżające pojazdy w oddzielnym wpisie, który będzie kontynuacją opublikowanego pod tym linkiem materiału.
Drugi film to już dawno nieprezentowana na moim kanale tematyka ciężarówkowa. Trzy pojazdy straży pożarnej z Oświęcimia, które uczestniczyły w interwencji na terenie sklepu Castorama. Moim zdaniem najciekawszy to oznaczony jako 511[K]53 podnośnik Bumar PMT-40 na bazie Volvo FM12. Raczej nie opuszcza on terenu jednostki zbyt często. 1 czerwca 2019.
I już tradycyjnie przy małej ilości nowych filmów prezentuję coś starszego. Krakowska Linia Muzealna w roku 2008. Historyczny wagon Konstal 102Na nr 210 rusza z pętli Cichy Kącik wykonując kolejny kurs na linii nr 0. Widok z pozycji pasażera, czyli wnętrze tramwaju.
Inne materiały dotyczące „stodwójek” pod tym linkiem.


Blog Transportowy na Facebooku

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz