niedziela, 25 listopada 2018

Blog Transportowy - już rok na Bloggerze


Od 25 listopada 2017 Blog Transportowy funkcjonuje w nowej lokalizacji, czyli na platformie Blogger. Nowy stały adres to www.blogtransportowy1.blogspot.com. Istnieje także prostsza wersja (przekierowanie): www.blogtransportowy.eu. 

Przeprowadzka z Bloxa to niestety bardzo czasochłonne zajęcie. Kopiowanie tekstów, ponowne wgrywanie zdjęć na serwer, opisywanie ich. Do przeniesienia było kilkaset wpisów. Większość z nich już znalazła się pod nowym adresem (tu podziękowania należą się mojej żonie, która ma w tym procesie swój ogromny udział). Pozostałe trafią tam w ciągu najbliższych miesięcy. 


Blog Transportowy
Blog Transportowy - screen pierwszego nowego wpisu na Bloggerze.


Wprawdzie Blog Transportowy na Bloggerze jest dopiero od roku, ale istnieje znacznie dłużej. W przyszłym roku minie już 10 lat od jego powstania. Z tej okazji planuję dodawać więcej materiałów archiwalnych. Zaproszę także do kilku muzeów transportowych – w Wiedniu, Berlinie i Kopřivnicy. Nie zabraknie także relacji targowych. Tych już rozpoczętych oraz nowych. Powrócą również wpisy dotyczące Turcji, Hiszpanii, Ukrainy i Włoch. Oczywiście nie zabraknie również relacji z Polski.

Zapraszam zatem do regularnego odwiedzania Bloga Transportowego. Warto także dodać swój adres e-mailowy do bezpłatnego newslettera. Wówczas każdy nowy wpis trafi do Waszej poczty.


Każdy wpis w twojej poczcie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz